Old Java Coffee n’ Brew

Sakinliği, keyifli iç mekanı ve İstiklal’e bir kaç dakika uzaklığı, ancak gizli saklı hali ile huzur içerisinde deneyimleyebileceğiniz bir kahve keyfine sizi davet eden mekanlardan Old Java Coffee n’ Brew. Fakrlı kahve çekirdeklerinin yanı sıra kahve yanına atıştırmalıklar, arka odalarında farklı etkinlikler için kullanımı mümkün olan ferah geniş bir alan, detaylar ile kendine hayran bırakan bir iç mekan tasarımı ile saatlerinizi gönül rahatlığı emanet edebilirsiniz.

Old Java Coffee n’ Brew

Oldukça güler yüzlü bir ekip sizi karşılıyor kapıdan içeri girdiğiniz anda. Ne içeceğinize karar verene kadar öneriler ile size yardımcı oldukları andan kahvenizin son yudumunu içip mekandan ayrılana kadar ilgi ve alakaları bir an olsun kesilmiyor. E, güzel bir mekanda kaldıkça da kalasınız geliyor… Sonuç, bol kahve ve bol sohbet. Elinize kitabınızı, yanınıza bilgisayarınızı aldığınız anda sığınabileceğiniz mekanlardan biri olacağını hatırlatayım.

Gelelim biraz da mekanın nasıl, neden ve kim tarafından kurulduğuna…

1 değelendirme

  1. Sakin bir ortam

    Konumu, mekanın kendisi, lezzetli çekirdekleri, sürekli yeni bir şeyler deneme istkeleri, işletmecilerin keyifli halleri… Gidilmezse eksiklik olur.

Oyla ve bir değerlendirme ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul İstanbul TR
Get directions
Hafta İçi: 09.00 - 22.00 C.tesi: 09.00 - 22.00 Pazar: 11.00 - 22.00