NORM Coffee

Gizem'in leziz atıştırmalıkları, Cem'in kahve tutkusu ve lezzet seçkileri aynı mekanda!

Nitelikli kahve merkezinde çok farklı ilgi alanlarını da mekan ile ilişkilendiren, kahve tutkusunu sohbeti ve mekan içeriği ile de müşterilerine sunan iki güzide insanın mekanı Norm Coffee; Cem ve Gizem. Cem ile ilk Çağatay dolayısı ile tanışmıltık, hatta üzerine yarışmalar, röportajlar derken epey de konuşma fırsatımız oldu. Gizem‘i ise Kronortop‘tan tanıyorduk. Farklı bir sürecin, farklı disiplinlerin sonucunda barista olarak bulmuşlar kendilerini, hali hazırda hem mekan hem de sohbetlerinden de bu farklılığı anlayabiliyorsunuz.

NORM Coffee

Sadeliği ile öne çıkıyor mekanları, 2 bölümden oluşan mekanın arka bölümü zaman içerisinde farklı şekillerde çalışma ortamı, atölye gibi amaçlar için oldukça ideal. Taze yemelik çeşitlerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışından, farklı mekanlardan getirilen kahve çekirdekleri karşılıyor sizi menüde, NORM Coffee’nin öne çıktığı konu da bu aslında; yerli ve yabancı bir çok markayı bir arada, tek bir mekanda denemek mümkün. Şimdilik Kronotrop, Petra, 4lw ve Probador Colectiva listede olanlar, yakın zamanda listede at origin ve coffee department‘ın da eklenmesinin muhtemel olduğunu öğreniyoruz.

Güneşli Sokak’ın sakinliği, mekanın sadeliği derken uzun uzun vakit geçirmeniz için ideal bir ortam sunuluyor size. Mekanda her hafta yeni bir çekirdek içeriği bulmanız, farklı demleme alternatiflerini tercih edebilmeniz mümkün. Mekanın web sitesinden de alışveriş yapabileceğiniz gibi mekanın içerisindeki raflarda de ürünleri inceleyip satın alabiliyorsunuz. Özellikle yeni tatları, içerikleri, haberleri takip ederek sürekli güncel bilgiler sunan Cem ve Gizem ile barda oturup keyifli bir sohbet ve leziz kahveler için bir uğramanız tavsiyemiz.

Unutmadan, mekan pazartesi günleri dışında her gün açık ve vegan / vejetaryen alternatifleri de mevcut.

1 değelendirme

  1. Farklı mekanlardan farklı kahve alternatifler

    Farklı mekanlardan farklı kahve alternatifleri, tatlılar ve diğer leziz seçeneklerle sakin bir gün geçirilebilecek mekanlardan. Cem’in kahve konusundaki bilgisinden de faydalanmadan olmaz elbette.

Oyla ve bir değerlendirme ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güneşli Sokak 37
34433 İstanbul TR
Get directions
Pazartesi: Kapalı Hafta İçi: 08:00-18:30 Hafta Sonu: 10:00-19:00