Kahve Severlere Yılbaşı Hediyeleri

Biz olsak, yılbaşı bahanesi ile yine bize ne alırdık dedik, çok düşünmemize gerek bile kalmadan şahane bir listeyi paylaştık!

Kahve severlere yılbaşı hediyesi önerileri ile devam ediyoruz. Kahve severlere güzellikler ile başladığımız, içinde, yanında, adında, konusunda… bir yerinde mutlaka kahve olan, kahveye adanan tasarım ürünlerini paylaşmaya bir bahanemiz daha olmuş oluyor böylece.

Kahve Severlere Yılbaşı Hediyesi Olarak Neler Alınabilir?

Önümüz yeni yıl, sayılı zamanımız var, şimdiden sipariş versek ancak elimize ulaşır, eğer şu sıralar ne hediye alacağınızın telaşında ve kararsızlığındaysanız, hızlı davranmanızda fayda var.

Kahve severlere yılbaşı hediyesi
Orphan Espresso Lido 2 Hand Grinder

OE LIDO HAND GRINDER

Güzellikler ayrıntılarda gizlidir denir ya, bir öğütücüyü tanımlamak için de ayrıntılardan bahsetmek lazım. E hali ile, bir baristaya ya da normalden fazla kahve sever birine (normalliği double shot espresso ile belirleyecek olursak öncesi / sonrasında da kahve söz konusu ise normalden fazla sevgiden bahsedebiliriz) öğütücü almak hiç de yanlış olmayacaktır. Orphan Espresso Lido 2 Hand Grinder ise şıklığından da kalitesinden de yıllarca söz ettirebilecek cinsten. Şurada uzun uzun üzerine konuşulmuş, sevilmiş, önerilmiş.

Kahve severlere yılbaşı hediyesi olarak “bir kaç yıllık hediye ihtiyacını karşılama” özelliğine sahip öğütücü ile ilgili teknik detaylar ve $175‘lık fiyat ile satın almak için web sitesi oehandgrinders.com

Kahve severlere yılbaşı hediyesi
Pullman Pergtamp Tamper’e ne dersiniz?

PULLMAN PERGTAMP TAMPER

Tamahkarlığı ve az ama öz oluşu ile bir baristanın en sadık yardımcılarıdandır. Nazarımız değmesin diye çoğula vurduk sözümüzü ama gönüllerin sahibi belli her şart altında. Pullman Pergtamp Tamper ise kalitesiyle tüm bu özelliklerin hakkını verircesine endamıyla boy göstermekte. Endüstri standardı olarak kabul edilen 58.35 mm’den biraz daha geniş olan tamper baristaya ayrı bir hakimiyet, ayrı bir güven duygusu aşılarcasına kendini göstermekte. En azından Matt Perger‘ün amacının bu olduğunu söyleyebiliriz. $170 fiyatı ile torun baristaya kadar nesilden nesile aktarılabilecek tamper’in siparişi için ürünün sayfası heartroasters.com

O halde en güzelinden en güzeline önerilerimizi sıralayalım.

Kahve severlere yılbaşı hediyesi
Elinden kahvesi eksik olmuyor mu? O halde Quills Travel Mug önerebiliriz.

QUILLS TRAVEL MUG

Tanesini $18‘dan temin edebileceğiniz, 8 oz. kapasiteli mat rengi ile kendisi cool, içeriğini uzun süre sıcak, ihtiyaca göre soğuk tutan mug paslanmaz çelikten üretilmiş. Kendinize ve sevdiğinize alacağınız mug’ın yanında yöresel kahvelerden de tercihte bulunup $50 üzeri sepet tutarı ile kargoyu da bedavaya getirirseniz sizden keyiflisi olmaz. Boyutları ve şıklığı ile favorilere aday, ne dersiniz?

Kahve severlere yılbaşı hediyesi olarak sipariş vermek için quillscoffee.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Kahve severlere yılbaşı hediyesi
Evinin baristasına La Marzocco Linea Mini

LA MARZOCCO LINEA MINI

4 renk seçeneği, sipariş için ayrıca öğütücü önerisi, geleneksel ve detayları ile öne çıkan İtalyan tasarım anlayışı, La Marzocco markası… Hakkını verecek bir hediye önerisi demek isterdik, ancak ön satış üzerinden sunulan ürün yıl başından önce elinize pek ulaşabilir görünmüyor. Buna ek olarak $4,495 etiketi ile bir çekirdek ailenin yeni yıl hediyesi olma özelliğini de taşıyan ürünün sorunsuz bir şekilde gümrükten geçeceğini düşünmek de pek olası değil maalesef. En azından bakıp iç geçirebilir, imkanınız varsa bir arkadaşınızdan ilerleyen zamanda leziz kahvelere ve bol keyifli ziyaretlere vesile olabilecek bu güzel makine için yardım rica edebilirsiniz. Ön siparişler ve ürün ile ilgili daha detaylı bilgi için lamarzoccousa.com

Kaynak: http://www.thecoffeecompass.com/christmas-gifts-2015/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir