Kahve Severlere Güzellikler

Kahve severler ve bunu her fırsatta dile getirenlere, o da olmadı kahveyi sevdirmek isteyenlere hediyeler derledik.

Kahve sever kadınlar dedik, yetmedi kahve sever erkekleri de listeledik. Nükleere karşı kahve içip, olaydan olaya geçtik. Bu kadar kahve tüketip, kahveyi bu kadar sevip, konulara da meze edip kendini şımartmayacak az insan olduğunu düşünüyoruz… Laf aramızda, hani böyle bit ihtimal olduğundan da değil, yarın bir gün birileri çıkarsa gönlü kalmasın diyedir inceliğimiz… Hal böyle iken, çoğunluk olduğuna inandığımız kahve severlere ve bunu her fırsatta dile getirenlere, o da olmadı kahveyi sevdirmek isteyenlere hediyeler derledik.

Kahve Severlere Güzellikler

Komşuyu çatlatacak, evde sohbet konusu olacak hediye derlemesine başlayalım mı o halde?

Blue Bottle Coffee Moka Pot

Blue Bottle Coffee Moka Pot

Joey Roth‘in el emeği, Blue Bottle‘ın göz nuru ürünlerinden, hani “evladiyelik” denir ya, tam o kıvamda bir ürün Blue Bottle Coffee Moka Pot. 80 yıldan fazla bir süre kahve severlerin baş tacı haline gelen Moka Pot‘un, bir İtalyan efsanesinin yeniden yorumlanması ile ortaya çıkan ürün Blue Bottle‘ü bilenler için çok daha anlamlı olacaktır elbette. Gelelim diğer detaylara, ne yazık ki ürün şu an ön sipariş aşamasında ve ön sipariş en azından şimdilik Türkiye için pek mümkün görünmüyor. Fırsatınız, imkanınız varsa önce kendinize, sonra en sevdiğinize, gönlünüz çok zengin ise bir başka sevdiğinize daha almanızı öneririz.
Ön sipariş ve diğer detaylar için ürünün web sitesini inceleyebilirsiniz.

TUGO - Cup Holder Attaches To Rolling Bags

TUGO – Cup Holder Attaches To Rolling Bags

Çok sık seyahat eden biri iseniz, elinizin altında, çekçekli bagajınızın en ulaşılabilir yerinden en azından bir tane bulundurmanızda fayda olacak bir ürün yelpazesine sahip TUGO. Farklı çeşitlerde, farklı şişe ve mug/cup tipleri için 12.95$ üzerinden satılan ürünleri markanın kendi sitesi üzerinden satın almanız mümkün. Bu arada ürünlerin Ftalat içermediğini de ekleyelim.

Sipariş ve diğer detayları amazon üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Wired Coffee Mug

Wired Coffee Mug

Rocket Design tarafından seramik ve silikon malzemeden üretilen, güne “zinde” başlamanın bir başka yolunu sunuyor wired coffee mug’lar. Şimdilik Türkiye’de bir satış noktası bulunmadığını üzülerek ekleyelim.

Detaylar ürünün web adresinde.

Bialetti Moka Express Coffee Maker

Bialetti Moka Express Coffee Maker

Bialetti‘yi bilmeyene kahve servisi yapmıyorlarmış diye duyduk. Tabi bilmemek ayıp değil. O bir İtalyan klasiği, o 1933 yılında moka express’i icat eden Alfonso Bialetti’nin mirası ve o 6 bardaklık Bialetti 6800 Moka Express.

Deyatlar ve sipariş için ürünün sayfasını inceleyebilirsiniz.

minibru Coffee Press Mug

minibru Coffee Press Mug

Kahveyi koy, sıcak suyu dök, 3 dakika bekle ve filtreyi bardağın altına doğru ittir. Evet, kahven hazır. Eğer French Press seven biri iseniz, işteyken hızlıca kahve hazırlamak istiyorsanız elinizin altında 14.99$’a satılan böyle bir üründen olması şahane olmaz mıydı?

Detaylar ve sipariş için ürünün amazon sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.