İstanbul Kahve Festivali – ICF2016

İstanbul Coffee Festival bu yıl daha büyük bir mekanda, tarihe ve kahveye yakışır bir şekilde 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Haydarpaşa Garı’nda gerçekleştiriliyor.

İlki geçtiğimiz yıl 25-28 Aralık 2014 tarihleri arasında Karaköy’deki Galata Rum Okulu’nda gerçekleştirilen İstanbul Kahve Festivali / Istanbul Coffee Festival bu yıl daha büyük bir mekanda, tarihe ve kahveye yakışır bir şekilde 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Haydarpaşa Garı‘nda gerçekleştiriliyor.

İstanbul Kahve Festivali

Yine 3. dalga kahve hakkında görmek, bilmek, tatmak isteyeceğiniz bir çok detayın yer verileceği mekanda son yıllarda artan bir hızla ardı ardına açılan ve farklı konseptlere, tatlara, detaylara önem veren İstanbul’un önde gelen nitelikli kahve dükkanları, özel kahve, çay, yiyecek, içecek markaları ile kahve makinası üreticileri yerlerini alacak.
İstanbul Kahve Festivali 2016

Profesyonel baristalardan gösteri ve sunumlar, kahve üzerine bilgilendirici eğitimler, bol bol tadım ve ikramlarla geçecek kafein dolu günlerin yanı sıra yine özel avantajlı fiyatlarıyla tasarım ürünler, interaktif etkinlikler, seminerler, mini konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlik geniş alanda katılımcılarla buluşacak.

Istanbul Coffee Festival

Videolar

Etkinlikte neler yaşandı, kahveye dair neler paylaşıldı görmek isterseniz, ihtiyacınız olan her şey aşağıdaki video derlemesinde, karşınızda!

Yolculuğa Hazır Mısın?

İstanbul Coffee Festival’da 1. Gün

İstanbul Coffee Festival’da 2. Gün

İstanbul Coffee Festival’da 3. Gün

İstanbul Coffee Festival’da 4. Gün

Detayları ve biletler, yarışmalar ile ilgili bilgileri etkinliğin resmi web sitesi istanbulcoffeefestival.comüzerinden takip edebilirsiniz.

1 yorum

  1. Yıldız

    Gerçekten çok güzel bir etkinlikti. Böyle etkinliklerin hep olmasını istiyorum. coffee fest’de favori ürünüm marshmallowlu kahveydi. Krups standında çok eğlendim. #evdekahvekeyfi hashtagiyle instagram yarışmasını kazansaydım daha çok eğlenirdim sanırım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.