Hepsi Bir Yerde: Cafflano Klassic

İçerisinde öğütücü, dripper, kettle ve kupayı bir arada sunan dünyanın ilk “hepsi bir arada” kahve demleme ekipmanı Cafflano Klassic ile yer ve zaman endişeniz olmadan leziz kahveler demleyebilirsiniz.

Hızlı ve leziz kahve demlemek ve içmek için ihtiyacınız olan ekipmanları sıralayacak olsak, en basit sıralama ile öğütücü, su ısıtıcı, bardak ve çekirdekten diyebilirdik. Peki, bunların hepsini ayrı ayrı taşımak yerine pratik bir şekilde size kahvenizi demleme imkanı sunan Cafflano Klassic‘i önersek?

Cafflano Klassic

İçerisinde öğütücü, dripper, kettle ve kupayı bir arada sunan dünyanın ilk “hepsi bir arada” kahve demleme ekipmanı olarak sunulmakta. Özellikle seyahat halinde pratik bir şekilde istediğiniz çekirdeği istediğiniz zaman demleme imkanına sahip olmanızın sağlayacağı mutluluğun tarif edilemez olduğunu Keşfi Kahve ekibi olarak belirtmeliyiz. İndirimli olarak (99$89$ üzerinden satışa sunulan hoş görünümlü ve oldukça pratik kullanıma sahip olan ekipman Thermal özelliği ile içeriğindeki sıcak kahveyi bir süre daha soğumadan muhafaza edebilmekte.

Kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahip ürün ile ilgili daha detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için ürünün web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cafflano Klassic Package
Bir de kapağı açtığınız anda karşınıza çıkan bir kahve demleme setinin pratikliğinin ise ne kadar avantajlı olabileceğini düşünün… Üstelik elektrik ya da pile ihtiyacınız da yok. Çekirdeğiniz ve sıcak suyunuz hazır ise gerisi Cafflano‘a kalıyor. Cafflano’nun içerisinde bulunan küçük kahve değirmeni, değirmenin hemen altında yer alan filtre geri kalan tüm işi sizin yerinize hızlıca hallediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.