Handpresso

Dünyanın ilk taşınabilir espresso makinesi Handpresso, E.S.E kapsülleri (Easy Serving Espresso Pod) ya da öğütülmüş espresso ile pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Özellikle gün içerisinde sürekli koşturmaca halindeyseniz, durup soluklanmak, soluklanırken de oturup keyifli bir mekanda kahve içmek artık keyfin yanında bir de dinlenme anlamına geliyorsa ihtiyacınız olan güzel bir önerimiz var; Handpresso Pump.

Handpresso

Dünyanın ilk taşınabilir espresso makinesi,  E.S.E kapsülleri (Easy Serving Espresso Pod) ya da espressoya uygun öğütülmüş çekirdek ile pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Sırt çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz, pile ya da elektriğe ihtiyaç duymadan çalışan ve son derece çevre dostu olan Handpresso tasarım olarak da oldukça hoş bir görüntüye sahip.

Peki, Nasıl Çalışıyor Bu Şahane Makine?

Hızlıca leziz bir espresso hazırlayabilmek için ihtiyacınız olan üç şey:

  • Bisiklet pompası mantığıyla çalışan dahili pompası,
  • Sıcak su,
  • E.S.E kapsül ya da öğütülmüş çekirdek.

16 bar basınç ile demleme işlemini gerçekleştiren ultra hafif yapıdaki (480 gr.) makine ile kahve keyfinizi ofisinize, evinize ve seyahatlerinize, kısacası bulunduğunuz her zamana ve ortama kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İster espresso için öğütülmüş, isterseniz E.S.E kapsülleri olsun kullanımı her türlü çok kolay olan bu çok yönlü, kompakt, sade ve basit bir tasarımlı Handpresso 50 ml su rezervine sahip ve 2 yıl garantili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir