Gücü İçinde Barındıran R2-D2 Kahve Presi

Özenle tasarlanmış, 4 bardak kahve kapasitesine sahip Star Wars lisanslı ürünü Star Wars R2-D2 Coffee Press koleksiyon niteliği taşıyor.

Sabahları, günü kahve makinesinin güç düğmesine basarak başlatıyorsanız, yeni bir gün kahve kokusuna eşitse ya da bir kahve dükkanında, baristanın o gün gördüğü ilk yüz sizinkiyse yazıya konu olan kahve presini oldukça seveceksiniz. Belkide içinizde uyanmayı bekleyen bir gücün tek ihtiyacı; R2-D2 Kahve Presi.

Coffee Robot Star Wars R2-D2 Kahve Presi

R2-D2 Kahve Presi

Büyük olasılıkla, değil ama yinede denemekten zarar gelmez diyelim. En azında kahveyi eğlenceli bir sunum ile, Star Wars hayranı arkadaşlarınıza nispet yaparak içmiş olursunuz. Üzerine, bir de Star Wars Darth Vader Dark Side Coffee dahil ederseniz bizce güç kayıtsız kalmayacaktır.

ThinkGeek, tarafından özenle tasarlanmış, 4 bardak kahve kapasitesine sahip Star Wars lisanslı ürünü Star Wars R2-D2 Coffee Press koleksiyon niteliği taşımasının yanı sıra (kişi başına sadece 2 adet sipariş verilebilmekte, yanınızda seçeceğiniz kişinin de az biraz güç barındırdığından emin olmanızda fayda var) 2017 yılının ilk aylarında siparişler teslime başlayacak. Ön siparişlerin $39.99 fiyat etiketi ile açıldığı R2-D2 Kahve Presi için güç sahiplerini haberdar edelim dedik.

Coffee Robot Star Wars R2-D2 Kahve Presi

The Force is strong with this one.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir