GOAT STORY Coffee Mug

Külah desen olmuyor, boynuz desen gönül razı değil, emin olduğumuz şey ise insana kendini bir viking gibi hissetrimesi!

GOAT STORY Coffee Mug, oldukça sıradışı ve ilgi çekici, dondurma külahı ile boynuz arasında hatları olan, insana kendini bir viking gibi hissettirecek bir tasarımdan bahsediyoruz.

Mug‘ınızı kolaylıkla taşımanızı sağlayan askılığın yanı sıra ürün içeriğinde bulunan deri tutucu aynı zamanda masa üzerine güvenle koyabileceğiniz bir altlık görevi görüyor. Aynı zamanda %100 sızdırmaz özelliğiyle goat mug‘ı çanta içerisinde de güvenle taşıyabilirsiniz.

GOAT STORY Coffee Mug

Mug‘ın farklı tasarımının yanı sıra, ısı koruyucu olarak kullanılan parça ters olarak kullanılması durumunda da mug’ı dik olarak oturtabilecek bir düzenek haline geliyor. Bütün olarak bakıldığında oldukça başarılı bir ürün ortaya çıktığını söylemeden edemeyeceğiz. Farklı ebat ve renklerde tasarım kadar kullanım kolaylığının da öncelikli tutulduğu mug’lar ile ilgili Türkiye’de de önemli satış çalışmaları gerçekleştirildiğini de ekleyelim. trgoatstory adresinden gelişmeleri takip edebileceğiniz gibi, beğendiğiniz mug’ı kolaylıkla satın da alabilirsiniz.

Aslen Slovenya menşeili olan Goat Story markası 2014 yılında kurucusu Anze Miklavec tarafından, kickstarter sitesinde halkın beğenisine sunulmuş ve 450.000$ üzerinde bağış toplayarak üretilmeye başlanmıştır. Tasarımcıların tasarım kadar tasarımın üretilmesinde de oldukça titiz davranmalarının sonucunda 100% ekolojik, sızdırma yapmayan, sıcak içecekleri gönül rahatlığı ile muhafaza edebilen bir ürün ortaya çıkmış. Bu arada Keşfi Kahve olarak biz de bu üründen talep ettik.

Siparişler

Tüm bu övgülerin ardından elbette böyle bir ürünü nasıl temin edebileceğinizden bahsedeceğiz. Öncelikle ürün hakkında detaylı bilgilerin olduğu goat story sitesini incelemenizde fayda var elbette. Siteden veya doğruca ürünün kickstarter sayfasından ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Görsel:

  1. stylenochaser
  2. pinterest
  3. thecoolector

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.