Comedians In Cars Getting Coffee

Comedians In Cars Getting Coffee, her çarşamba online olarak yayınlanan keyif, kahve ve kahkaha garantili Jerry Seinfeld imzasılı bir mini program.

Comedians In Cars Getting Coffee‘i ilk duyduğumuzda oldukça heyecanlandığımızı, Jerry Seinfeld ve şahane dizisi “Seinfeld” ile büyümüş bir kuşağın parçası olarak kendisini ve yaptığı işleri hala beğenerek takip ettiğimizi itiraf etmeliyiz. İtiraflık bir konu da değil aslında. Kahve hazırlamanın, dizinin başlamasını beklemenin, kahkahalara eşlik eden kahveyi yudumlamanın ve keyifli bir vakit geçirmenin herhangi bir yerde ve zamanda bir kabahat olacağını sanmıyoruz, yanılıyor muyuz?

Komedyenler, Arabalar ve Kahve

Comedians In Cars Getting Coffee

Keyif, kahve ve kahkaha konusunda artık hemfikir isek, devam edelim. “Comedians In Cars Getting Coffee” yine  Jerry Seinfeld imzası taşıyan bir online program. Her yayınlanan bölümde şahane bir araba (çoğunlukla klasikler), Jerry Seinfeld ve konuk olan bir başka komedyen yer alıyor.

Comedians In Cars Getting Coffee

Gündelik sohbetler ve iki komedyenin birlikte kahve içmeye çıkması üzerine kurulu olan program şu an 7. sezonunda. Ayrıca, “Single Shot” bölümler de izlenmesini tavsiye ettiğimiz mini kurgular barındırıyor. Her çarşamba, ortalama 15 dk.’lık yeni bir bölümün yayınlandığı programı eski bölümler ve yeni eklenecekler ile birlikte comediansincarsgettingcoffee.com adresinden takip edebilirsiniz.

Özellikle, ilk defa izleyecek olanlar için favori bölüm tavsiyesi olarak Barack Obama ve Louis C. K. bölümleri ile keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca yayınlara dair içerikleri Jerry Seinfeld’e ait facebook sayfası üzerinden de takip etmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir