Coffee Crawl

Her durakta edilecek kahve içerikli sohbetleri de hesaba katarsak bir güne en fazla ne kadar kahve ve bilgi sığdırılabilir ki?

Onlarca kahve dükkanı, her kahve dükkanının sahip olduğu bir çok kahve çekirdeği, baristalar, demleme teknikleri… derken önerilmesi, denenmesi gereken o kadar çok çeşidin ortaya çıkması oldukça normal. Her durakta edilecek kahve içerikli sohbetleri de hesaba katarsak bir güne en fazla ne kadar kahve ve bilgi sığdırılabilir ki? İşte bundan yola çıkarak oluşan bir tur etkinliği; Coffee Crawl.
Önceden belirlenmiş, yürüme mesafesinde mekanlardan oluşan bir hareket planı, gün sonunda içilmiş, denenmiş çok özel kahveler ve geleceğe kalacak şahane bilgiler…

Nasıl Olur?

Keşfi Kahve içerisinde yer alan mekanlar ve konum bilgilerini takip ederek kendi etkinlik planınızı yapabileceğiniz gibi, ayrıca çeşitli markaların düzenlediği programlara da katılabilirsiniz elbette.

İlk Yerel “Coffee Crawl”

Topluluk olarak yapılan etkinliklerde anlaşmalı bir fiyatlandırma, rehber ve mekanların önceden belirledikleri içerikler, derledikleri bilgiler gibi turu daha pratik hale getirebilecek, zamanı daha etkili kullanamnıza olanak sağlayacak noktalar da oluyor. Bunlardan ilki “Kahve Kokusunu Takip Edin!” başlığı altında MasterCard sahiplerine özel olarak, 15 Mart 2015 Pazar günü, 14:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

Butik kahve dükkanları Manuel Deli & Coffee, Kronotrop, 7 Gr Art Coffee, Swedish Coffee Point ve Coffee Brew Lab’in dahil olduğu etkinliğin başlangıç noktası Manuel Deli & Coffee olarak belirlenmiş.

Görsel: karliingersoll

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.