Bir Yudum Kitap

“Her sabah bir yudum kahve, bir yudum kitap kalbinize iyi gelir” diyor. Neden mi? Çünkü okumak bir etkinlikten çok daha ötesi.

4 – 7 Haziran arasında Romanya‘nın Cluj-Napoca ilinde kitap okuyan vatandaşlar yolculuklarını bedava gerçekleştirdi. Çünkü Brezilyalı yetkililerin talimatıyla, okuma oranını yükseltmek için Sao Paulo metro biletleri yerine kitap dağıtmaya başladı. Çünkü ihtiyaç malzemeleri sıralamasında kitaplar 235. sırada yer alan kitaplar için yılda ortalama 6 saat ayıran bizler için de her şeye rağmen hala bir umut olduğu düşünüyoruz. Hali ile bir yudum kitap gibi güzel örneklerden bahsetmezsek olmazdı.

Bir Yudum Kahve, Bir Yudum Kitap

“Her sabah bir yudum kahve, bir yudum kitap kalbinize iyi gelir” diyor. Neden mi? Çünkü okumak bir etkinlikten çok daha ötesi.

biryudumkitap.com, e-posta kutunuza her sabah iki metro durağı arası mesafede kolaylıkla okuyabileceğiniz (5 dakika) en iyi hikaye ve roman pasajlarının ücretsiz bir şekilde gelmesini isterseniz sitede yer alan abonelik formunu kullanmanız yeterli. Kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde Bir Yudum Kitap üyesi olmak için  yapmanız gereken forma sadece adınızı ve e-postanızı yazmak, hepsi bu! Yakın zamanda aplikasyon desteğinin de geleceğini öğrendiğimiz uygulama ile ilgili gelişmeleri tekrar paylaşıyor olacağız.

Şimdiden bol keyifli, bol kahveli okumalar.

1 yorum

  1. ferrah

    merhaba çok güzel uygulama olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.