World Barista Championship 2015

http://kesfikahve.com/world-barista-championship-2015/
Günler günleri kovaları, kahveler çekirdek iken keyfe dönüştü ve beklenen etkinlikler geldi çattı.

Günler günleri kovaları, kahveler çekirdek iken keyfe dönüştü ve beklenen etkinlikler geldi çattı. The World Barista Championship 2015 canlı canlı, bol kahveli olarak livestream üzerinden, yarışmacıların şahane sunumları, şahane tarifler, jürilerin şahane yorumları ile karşınızda: Youtube: World Barista Championship Seattle 2015

World Barista Championship 2015

World Barista Championship 2015

LiveStream üzerinden 2015 WBC elemelerini gün gün, saat saat takip etmenizin mümkün olduğu, pazar günü final ile sonuçlanacak yayınlarını ve hatta önceki senenin kayıtlarını livestream.com/worldcoffee adresinden takip edebilirsiniz. Kahveler hakkında bilgiler almak, az çok kahve ile ilgileniyorsanız sunumlar, teknikler ve dahası konusunda notlar tutmak istiyorsanız etkinlik yayınlarını kaçırmamanızı öneririz.

World Barista Championship 2015

Yayın listesi ise Türkiye saati ile şöyle;

09.04.2015 ve 10.04.2015 / Etap 1, Gün 1
Saat Yarışmacı
18.15 Dmytro Griekhov (Café Rider, United Arab Emirates)
18.35 Martin Shabaya (Artcafe Coffee and Bakery, Kenya)
18.55 Stefanos Paterakis (Taf, Greece)
19.15 Julieta Vazquez Rivera (Arandela Barra de Café, Mexico)
19.35 José De La Peña (Tecnochef, Guatemala)
19.55 Natalia Piotrowska (3fe, Ireland)
20.15 Addison Dale (Pure Café Co., New Zealand)
20.35 Alexander Hansen (Collaborative Coffee Source, Norway)
20.55 Søren Stiller Markussen (GreatCoffee, Denmark)
21.15 Adam Neubauer (EMA Espresso Bar, Czech Republic)
21.35 Jesica Avalos Contreras (OR Coffee Roasters, Belgium)
21.55 Diego Fernando Campos Guzman (Vive Café, Colombia)
22.15 Maxwell Colonna-Dashwood (Colonna & Small’s, United Kingdom)
22.35 Kalle Freese (Freese Coffee Co., Finland)
22.55 Daniel Rivera (Hacienda San Pedro, Puerto Rico)
23.15 Vaiva Maskovaite (Caravan Coffee Roasters, Lithuania)
23.35 Charles Babinski (Go Get Em Tiger, United States)
23.55 Agnieszka Rojewska (Brisman Kawowy Bar, Poland)
+ 00.15 Ben Put (Monogram Coffee, Canada)
+ 00.35 Yoshikazu Iwase (Rec Coffee, Japan)
+ 00.55 John Ryan Ting (A.R.C. Coffee, Singapore)
+ 01.15 Jong Hoon Lee (Coffee Graffiti, Korea)
+ 01.35 Chan Kwun Ho (The Cupping Room, Hong Kong)
+ 01.55 Aldrin Lumaban (Exquisite Café Corporation, Philippines)
+ 02.15 Tse-Lin Wu (Simple Kaffa, Taiwan)
10.04.2015 ve 11.04.2015 / Etap 1, Gün 2
Saat Yarışmacı
18.15 Mark Okuta (Royal Suits, Uganda)
18.35 Alexey Kugaenko (OMNI Coffee, Russia)
18.55 Ishan Natalie (TriBeCa Coffee Company, South Africa)
19.15 Ozkan Yetik (Coffee Brew Lab, Turkey)
19.35 Veronika Gálová (La Boheme Café, Slovakia)
19.55 Sasa Sestic (Ona Coffee, Australia)
20.15 Linnea Vannesjö (Drop Coffee Roasters, Sweden)
20.35 Jason Loo Hsien Yuen (The Red Beanbag, Malaysia)
20.55 Gregor Dattner (Espressone GmbH, Germany)
21.15 Giacomo Vannelli (Pasticceria Vannelli, Italy)
21.35 Emi Fukuhori (Independent, Switzerland)
21.55 Lex Wenneker (Headfirst Coffee Roasters, The Netherlands)
22.15 Luis Blanco Valverde (Dromedario, Spain)
22.35 Thiago Sabino (Octavio Café, Brazil)
22.55 Charlotte Malaval (Independent, France)
23.15 Francisco Alonso Garcia Lubiate (Master Coffee Peru, Peru)
23.35 Julio César Ruiz Gómez (Salaverria Pillersdorf Coffee Roaster, El Salvador)
23.55 Cezara Cartes (Starbucks, Romania)
+ 00.15 Ariel Bravo (Independent, Costa Rica)
+ 00.35 Diego Mejia (Isveglio, Ecuador)
+ 00.55 Sonja Zweidick (La Cabra, Austria)
+ 01.15 Yinzhe Jeremy Zhang (M2M Coffee, China)
+ 01.35 Sudarat Changcharoen (The First Espresso, Thailand)
+ 01.55 Mehran Mohammadnezhad Mirjani (Café Yasi, Iran)
Yarı Final Duyurusu
Saat Başlık
+ 03.00 Semi-Finalist Announcements
11.04.2015 ve 12.04.2015 / Yarı Finaller
Saat Yarışmacı
20.15 Adam Neubauer (EMA Espresso Bar, Czech Republic)
20.38 Alexander Hansen (Collaborative Coffee Source, Norway)
21.01 Kalle Freese (Freese Coffee Co., Finland)
21.24 Ben Put (Monogram Coffee, Canada)
21.47 Charlotte Malaval (Independent, France)
22.10 Giacomo Vannelli (Pasticceria Vannelli, Italy)
22.33 John Ryan Ting (A.R.C. Coffee, Singapore)
22.56 Charles Babinski (Go Get Em Tiger, United States)
23.19 Maxwell Colonna-Dashwood (Colonna & Small’s, United Kingdom)
23.42 Chan Kwun Ho (The Cupping Room, Hong Kong)
+ 00.05 Yoshikazu Iwase (Rec Coffee, Japan)
+ 00.28 Sasa Sestic (Ona Coffee, Australia)
Yarı Final Duyurusu
Saat Başlık
+ 01.30 Finalist Announcements
12.04.2015 ve 13.04.2015 /  / Finaller
Saat Yarışmacı
21.45 Charlotte Malaval (France)
22.25 Maxwell Colonna-Dashwood (UK)
23.05 Charles Babinski (USA)
23.45 Sasa Sestic (Australia)
+ 00.25 Chan Kwun Ho (Hong Kong)
+ 01.05 Ben Put (Canada)
Ödül Töreni
Saat Başlık
+ 02.00 Awards Ceremony

KİMLER KİMLER

2015, SCAE Türkiye Kahve Şampiyonası Barista Şampiyonu Özkan Yetik bu yıl 10 Nisan, 09.15‘te izleme imkanına sahip olacağımız baristamız. Destekler ve etkinlik yayını için Özkan‘ı (namı diğer kahvekokanadaminstagram hesabından takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir